Moebe

sprig-banner-marka-moebe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

flitruj

Moebe – duńskie studio projektowe

Moebe to duńskie studio projektowe, które tworzy produkty, meble i wnętrza, regały modułowe i akcesoria. Założone w 2014 roku przez architektów Martina de Neergaarda Christensena, Nicholasa Oldroyda i stolarza Andersa Thamsa studio tworzy proste i funkcjonalne rozwiązania wyposażenia wnętrz. Moebe to mały kreatywny zespół, jednak zaangażowany we wszystkie procesy – od szkiców po wybór dostawcy i produktu końcowego, dlatego ma pełną kontrolę nad produkcją. W efekcie powstają piękne przedmioty, z którymi łatwo stworzysz piękne minimalistyczne wnętrza. Czyste, przejrzyste formy, pozbawione są zbędnych detali. Dlatego wyglądają na bardzo proste. Jak mówią, po co kombinować skoro tak wygląda dobrze.

Bestsellery Moebe

System regałów modułowych Moebe Shelving system to jeden z głównych projektów tej marki. Obecnie trwa moda na tego typu meble i nie ma się co dziwić. Pozwalają one zorganizować nawet niewielką przestrzeń w bardzo przemyślany sposób.  Ponadto Moebe słynie również z pięknych luster w prostej oprawie, skrzynek  Storage Box, czy wszelkiego rodzaju akcesoriów. Na przykład dekoracyjnych grafik czy eleganckich drewnianych ramek na zdjęcia. Właściwie drewniane ramki na zdjęcia to kolejne artykuły, które zasługują na uwagę. Tak czy inaczej wszystkie produkty marki charakteryzują się przejrzystością i czystością projektu. Projektu, pozbawionego banałów, które tylko udziwniają praktyczne meble i przedmioty codziennego użytku.

Moebe Shelving system

Shelving system został stworzony z myślą o wszystkich pomieszczeniach. To meble modułowe, które można złożyć przy pomocy kilku prostych narzędzi, jak gumowy młotek i śrubokręt. Wysokie regały, dla zwiększenia stabilności potrzebują także przykręcenia do ściany, ale najważniejsze w tym systemie jest to, że można go używać niemal wszędzie. Wysokie regały świetnie sprawdzają się w biblioteczce czy salonie do eksponowania książek i zdjęć, z kolei mniejsze dobrze sprawdzają się jako komoda czy biurko. Ponadto system modułowy regałów Moebe można wykorzystać w garderobie, przedpokoju a nawet kuchni czy jadalni. Wystarczy, że odpowiednio dobierzesz poszczególne elementy i akcesoria.

Moebe wall mirror

Drugim charakterystycznym dla Moebe produktem a w zasadzie produktami są banalnej konstrukcji lustra. Wykonane z wysokiej jakości szkła, osadzone na prostym metalowym drucie, dostępnym w kilku kolorach. Lustra o różnych kształtach i wymiarach możesz powiesić niemal wszędzie, w przedpokoju, łazience, garderobie czy sypialni. Jednak to wciąż nie wszystkie produkty, jakie powstają w tym małym duńskim studiu.

Lampy Moebe ceramic

Poza oczywistymi bestsellerami tego duńskiego studia, nie można nie wspomnieć o lampach wykonanych z surowej terakoty. Wypalane w wysokich temperaturach proste klosze, są odporne na działanie gorąca i zimna. Ich niewątpliwą zaletą jest prosty montaż, stożkowy kształt i możliwość zawieszenia pod kątem prostym lub 45 stopni. Świetnie wyglądają w grupie, na przykład nad blatem kuchennym, ale też pojedynczo, na przykład obok łóżka.

Jeśli jesteś minimalistą i poszukujesz prostych, ale funkcjonalnych rozwiązań do swojego mieszkania, to meble i pozostałe produkty Moebe są dla Ciebie.

Twój koszyk

Pokaż produkty w cenie

Scroll to Top